Online Tahsilat Modülü

Ödeme Almanın En Pratik Yolu!

Müşterilerinden ödemelerini pratik ve güvenli bir şekilde kredi kartı ile alabilir, tek tuşla faturaya dönüştürebilirsin.

2 saat içerisinde onaylanan PAYTR sanal posunu hemen kullanmaya başlayabilir, in/tegrasyon'a ait özel komisyonlar ile önde gelen 7 bankanın kredi kartlarına taksit imkanı sağlayabilirsin. Üstelik PAYTR ile tahsilatların ertesi gün hesabında, beklemek yok! Ek olarak PAYTR üzerinden in/tegrasyon'a özel çok özel komisyon oranları alabileceğinizi de belirtelim. İşletmene ait ödeme akışını ve nakit girişini hızlandırmak, faturalandırma sürecini kolaylaştırmak için in/tegrasyon sana tam çözüm sunmaktadır.

Online Tahsilat

Online Tahsilat

Online Ödeme Nasıl Alırım?

in/tegrasyon'un sana sunduğu panel üzerinden müşterilerine ödeme kartı oluşturabilirsin. Sisteme vergi no ve şifresi ile giren müşterin oluşturmuş olduğun ödeme kartına ait ödemeyi kolayca yapabilir. Ödeme işlemi sonucunda bu işlemi tek tık ile efaturaya çevirebilmen de in/tegrasyon'un diğer bir güzel özelliği.

Sanal Pos olarak Hangi Ödeme Çözümleri ya da Bankaları Kullanabilirim?

İş orttağımız PAYTR sanal posunu özel komisyon oranları ile 2 saat içerisinde edinebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun haricindeki tüm ödeme çözümleri ve banka posları ile de altyapımız uyumludur. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Hemen bilgi almak için (312) 963 15 01 nolu telefondan bize ulaşın!