Ön Muhasebe Modülü

Kolay Ön Muhasebe!

Efaturalarını takip ederken kolaylıkla ön muhasebeni tutabilirsin. Kestiğin faturalara ödeme ekleyebilir, alınan faturalarına ödeme bilgisi girebilirsin. Firma cari ekstrelerini sistem üzerinden anında oluşturabilir ve eposta olarak karşı tarafa iletebilirsin.

Kolay Ön Muhasebe!

Efaturalarına vade tarihi ekleyebilir, vadesi geçen ödemeleri ya da tahsilat beklediğin tüm faturaları kolayca görüntüleyebilirsin. Ek olarak sana gelen faturalara da vade tarihi ekleyebilir, yine ödeme yapmak için bekleyen faturaları görüntüleyebilirsin. Bir faturaya birden fazla ödeme girişi yapabilir ve sistem üzerinde kalan bakiyeyi görüntüleyebilirsin. Sana gelen efaturalar haricinde klasik tip gider faturalarını da sisteme ekleyebilir ve kusursuz bir ön muhasebe gerçekleştirebilirsin.

Kolay Ön Muhasebe!

Tüm faturalarına internet olan heryerden ve her cihazdan kolayca ulaşabilir ve yönetebilirsin.

Kolay Ön Muhasebe!

Otomatik olarak paneline yansıyan gelen efaturaların haricinde efatura kullanıcısı olmaayan ve sana kesilen klasik tip fatura ve fişlerini de sisteme kolayca ekleyebilirsin.

Kolay Ön Muhasebe!

Ayrıca harcama bölümüne fiş ve fatura harici giderlerini kaydedebilir ve tüm gelir ve giderini kolayca takip edebilirsin. Harcama bölümüne fatura karşılığı olmayan daire aidat gideri, personel maaş veya primlerini ekleyebilirsib. Tüm gider fatura ve harcamalarına etiketler oluşturup, bu etiketlere bağlı harcama raporları oluşturabilirsin. Örneğin maaş kategorisine eklediğin bir harcamaya personel ismini etiketleyerek maaş ve personel ismi araması ile ilgili kayıtların tamamına tarih ve tutarları ile ulaşabilirsin.

Kolay Ön Muhasebe!

Ek olarak kasadan çekilen paraları sisteme işleyebilir ve kasadaki anlık tutarlara istediğin zaman ulaşabilirsin.